האם רוסיה תפציץ בגרמניה?

חוברת למשקיע 3-2-2023.

הערה: בסוף המאמר עדכון אוגוסט 2023.כאשר להקת לביאות תוקפת חיה, כמה מהן מנסות להפיל אותה ארצה ואחת מהן תוקפת את קנה הנשימה שלה. הן אינן מנהלות "מלחמת התשה" נגד טרפן בכך שהן נושכות רק את הזנב, את הרגל, את האוזן וכדומה. תמיד אחת מהן מנסה לגדוע את קנה הנשימה או לפחות "לכסות" על הפה והאף שלה כך שלא תוכל לנשום.

השיטה הזו להרג טרפן היא תוצאה של אבולוציה רבת שנים. “הוכח" ששיטה זו היא הכרחית כדי שהן תשרודנה. אחרת לא היו נוקטות בה. (האם זו שיטה נרכשת (גנים) או שיטה נלמדת "מההורים"? כנראה "נלמדת". רואים בסרטונים כיצד "צעירות/צעירים" מפילים את הטרף ארצה ואחרי כן אינם יודעים מה לעשות אתו עד שנקבה בוגרת "מראה" להם.)

שיטה זו אינה בגלל שלביאות הן "רעות" או "לא נורמליות". היא הכרחית להישרדות שלהן.

יצר ההישרדות קיים לא רק אצל לביאות. הוא קיים גם אצל אנשים כפרטיים וכחלק מארגון חברתי – כמו מדינה. מה שיכול להראות כהתנהגות "לא נורמלית" אצל "המתבונן מהצד", נראה "כנורמלי" אצל מי/אלו שסבורים "שזה הכרחי כדי לשרוד".

אם יגיע זמן שבו השלטון ברוסיה יגיע למסקנה שאין מנוס מהתנגשות צבאית עם מדינות ארגון נאטו – והציבור ברוסיה יהיה שותף לדעה כזו – סביר שאז רוסיה תתקוף את גרמניה.

גרמניה היא "קנה הנשימה" של השוק המשותף. היא "קנה הנשימה" של גוש היורו והיא "קנה הנשימה" באירופה של ארגון נאטו. בגרמניה יש בסיסים של צבא אמריקאי. מוצבים בה עשרות אלפי חיילים אמריקאיים. מאוחסנים בה כלי נשק גרעיניים לשימוש אפשרי בידי טייסים גרמניים. בלי גרמניה "מתפקדת" אין למעשה ממשות בכול הארגונים האלו.

לתקיפה רוסית על מדינות כמו רומניה, בולגריה, פולין ובוודאי המדינות הבלטיות, יש משמעות כמו נשיכת הזנב/הרגל/האוזן של הטרף בידי לביאות. לעומת זאת חיסול "קנה הנשימה" – גרמניה – ככוח צבאי/כלכלי, יביא גם להפסקת התפקוד של הזנב/הרגל/האוזן של ארגונים אלו. לכן, כמו שללביאות אין טעם "לבזבז אנרגיה" כדי להביא להפסקת הפעילות של זנב/רגל/אוזן (מלבד לגרום לנפילת הטרף ארצה כך שזה יקל על חיסול/חסימת קנה הנשימה של הטרף), סביר שלרוסיה לא יהיה טעם להקדיש אמצעים וזמן, אלא מינימליים, על תקיפת מדינות כאמור למעלה, לפני שתתקוף את גרמניה. שהרי ממילא תקיפה של כול אחת מהן, עלולה לגרום לעימות צבאי עם ארגון נאטו, אז אם כבר אז…

נדגיש – אין מדובר בתקיפה גרעינית! תקיפה על ידי טילים "מדויקים" על תחנות כוח, נמלים, בתי זיקוק, צמתי תחבורה, מפעלי תעשייה גדולים ועוד, יכולה בתוך 5-10 ימים, לגרום למה שהצבא האמריקאי מכנה "הלם ומורא". מורא אצל שאר המדינות באירופה בארגון נאטו, אם תהיינה חלק מעימות צבאי עם רוסיה. אם ארה"ב תגיב על ידי שיגור טילים לרוסיה, אז יהיה עימות גרעיני בין ארה"ב ורוסיה, עימות שטוענים שאין בו "מנצחים". אולם אז מקבלי החלטות בארה"ב יצטרכו להחליט האם עימות כזה הוא הכרחי להישרדות של ארה"ב. הם מעולם לא היו צריכים לקבל החלטה שעלולה לגרום להשמדתה של ארה"ב בתוך ימים ספורים מקבלת ההחלטה. הם רגילים לקבל החלטות על מה שיקרה במרחק אלפי ק"מ משטחה של ארה"ב, בלי שתהיה סכנה מידית להשמדתה של ארה"ב בתוך כמה ימים. “וכולם" יודעים שהצבא האמריקאי אינו יכול למנוע זאת!

אם רוסיה לא תתקוף מיד את "קנה הנשימה" – גרמניה, היא עלולה להיקלע "למלחמת התשה" שלא תצליח לשרוד אותה. אמרנו כבר שהמטרה של מנהיגי "המערב" היא לגרום לרוסיה להיות "במלחמת התשה" בשטחה של אוקראינה. זאת מתוך הנחה/תקווה שהתשה צבאית ובייחוד התשה כלכלית, תגרום לציבור ברוסיה "להחליף את השלטון". או שחלק מהשלטון ידיח את ראשי השלטון הנוכחיים.

אמרנו גם שסיכון עיקרי לשלטון ברוסיה הוא שתהיה "מלחמת ווייטנאם" באוקראינה. כלומר, “מלחמת התשה" שבה רוסיה נמנעת מלכבוש שטחים נוספים מלבד אלו שכבר סיפחה אותם. בייחוד אם יתברר "שהמערב" ממשיך לאפשר "לשאר חלקי אוקראינה" להילחם ברוסיה. השיטה הנוכחית של "ספירת הרוגים" וציוד מושמד, מה שנקרא "טחינה", הוכחה ככישלון של ארה"ב בווייטנאם, ככול שהיא נמנעה מלכבוש את שטחה של צפון ווייטנאם. כך יכול לקרות לרוסיה, אם תימנע מלכבוש את כול שטחה של אוקראינה. (אולי מלבד שטח במערב אוקראינה – גליציה).

אלא אם יתממש התרחיש שמתואר על ידי מר הלמר (ראו למעלה בחוברת זו.)

אם אכן, יתברר שרוסיה פועלת כדי לכבוש את כול שטחה של אוקראינה (תוך כדי "עידוד" 15-20 מיליון מתושביה לנוע לגרמניה), אז עלולים להגיע למצב שבו אנשים אינם קובעים אירועים אלא…

אז עלול להתברר שיצר ההישרדות, יביא לכך שרוסיה תפציץ בגרמניה. “למתבונן מהצד" זה יכול להראות כפעולה "לא נורמלית". לא כך לאלו שסבורים שזה הכרחי להישרדות שלהם כמדינה וכלאום.

נסיים בכך כי סביר להניח שלרוב הגדול של הציבור ברוסיה , תקיפת גרמניה תראה "כסגירת מעגל" של מלחמת העולם השנייה, שבה נספו יותר מ- 20 מיליוני חיילים ואזרחים רוסים בידי הצבא הגרמני. זאת בייחוד ככול שהשלטון הנוכחי בגרמניה יחריף את הפעולות העוינות שלו כלפי רוסיה בתחום הצבאי ובתחום הכלכלי. אבל בו בזמן ימשיך לטעון שלא יהיה עימות צבאי עם רוסיה. זה נורמלי?!

טענה דומה הייתה להיטלר לגבי תגובה של צרפת ובריטניה, כאשר גרמניה "בשיטת סלמי" – צעד אחר צעד – הפרה את הסכמי וורסאי שהגבילו את גודל צבאה והחימוש שלו, כאשר שלחה חיילים גרמנים לחבל הריין, סיפחה את אוסטריה, “סיפחה" את חבל הסודטים בצ’כוסלובקיה ואחרי כן כבשה את פולין. “הם לא יעזו". לבסוף, אחרי כיבוש פולין הן הגיבו בהכרזת מלחמה על גרמניה.

אם האמור למעלה נראה הזוי ולא נורמלי, הקישור הבא הוא לסרטון שבו גב’ זאקהרובה, דוברת משרד החוץ של רוסיה, מגיבה על ההחלטה של גרמניה לספק טנקים לאוקראינה.

הקול בסרטון הוא של מתורגמנית לאנגלית. האם אחרי דברים כאלו זה יהיה "לא נורמלי" אם רוסיה תתקוף את גרמניה?! האם זה יהיה "לא נורמלי" אם הרוב הגדול של העם הרוסי יתמוך בפעולה כזו?! סימן מקדים לכך, סביר שיהיה כאשר רוסיה תתחיל לתאר את ממשלת גרמניה הנוכחית, כממשיכת דרכם של הנאצים במלחמת העולם השנייה. כמו גם חזרה על דיונים "בשאלה הגרמנית" באירופה. כלומר, הסכנה שגרמניה "מתחמשת" מהווה לשאר העולם. הזוי? סביר שכבר בקרוב יתחילו להופיע מאמרים כאלו בתקשורת "פרו רוסית".

שימו לב! לחיצה על אחד מהקישורים למטה, תוציא אתכם מאתר זה. כאמור בתנאי שימוש וגלוי נאות – סעיף 7 – לאתרים כאלו יש מדיניות פרטיות משלהם.

למטה הקישור לתגובתה של דוברת משרד החוץ של רוסיה:

https://www.youtube.com/watch?v=hv7yEI5YRZc


הערת עורך – אוגוסט 2023: יוטיוב הסירו את הסרטון שבקישור למעלה – בטלו את כול הערוץ שבו הופיע.

במקום זה, למטה קישור לאתר מבלרוס (מדינה שכנה ולמעשה "מאוחדת" עם רוסיה), שבו מופיעים – לטענת האתר – עיקרי הדברים שאמרה דוברת משרד החוץ של רוסיה. באנגלית.

https://eng.belta.by/politics/view/russian-mfa-germany-has-no-moral-and-ethical-right-to-supply-hardware-to-kill-russians-156289-2023/

אפשר לראות בקישור למטה לאתר משרד החוץ של רוסיה, את המקור – תרגום לאנגלית – לדברי דוברת משרד החוץ של רוסיה, בתשובה לשאלה במסיבת עיתונאים שלה. בתמליל, בתשובה לשאלה השלישית, בדבר אספקת טנקים לאוקראינה, היא נתנה "הרצאה" ארוכה על פשיזם ונאציזם ועל קנצלר גרמניה הנוכחי ומה שהם – הגרמנים – כנראה "לא למדו" לקח ממלחמת העולם השנייה.

אפשר להתעלם ואז יום אחד "להתעורר" או שאפילו "לא להתעורר" "מהפתעה".

https://mid.ru/en/foreign_policy/news/1850728/#123

עדכון אוגוסט 2023.

גרמניה סיפקה/מספקת לאוקראינה טנקים ומערכות ליירוט מטוסים/טילים.

כעת יש שמועות שהיא תספק לאוקראינה טילים לטווח עד 500 ק"מ. בריטניה וצרפת כבר מספקות לה טילים לטווח עד כ-300 ק"מ.

נציין שמתקיים פה דפוס התנהגות שחוזר על עצמו. מדינות חברות בארגון נאטו באירופה, מספקות לאוקראינה נשק – כמו טנקים וטילים לטווח בינוני – לפני שארה"ב עושה זאת בעצמה. מדווח שממש בקרוב יגיעו לאוקראינה טנקים מתוצרת אמריקאית.

לפי דפוס התנהגות זה, יגיעו גם טילים אמריקאיים לטווח של 500 ק"מ וייתכן גם יותר מכך.

רחפנים נושאי חימוש לטווח ארוך כבר מסופקים לאוקראינה. גם סוגי "טורפדו ימיים".

עדיין "מדובר" על אספקת מטוסים מתוצרת ארה"ב.

זו "מלחמה מתגלגלת" בסוגי הנשק שמשתמשים בה וגם בשטחים שבה היא מתנהלת. עד כה, בשטחה של אוקראינה. אולם ככול שתהיינה פגיעות בעומק שטחה של רוסיה, באמצעות נשק שמסופק לאוקראינה – כנראה בקרוב מגרמניה – ייתכן "שיפול האסימון" אצל ההנהגה הפוליטית של רוסיה, שאין מנוס מתקיפת מטרות בשטחן של מדינות באירופה שמאפשרות מעבר אספקה של נשק לאוקראינה וגם כאלו שמספקות נשק לאוקראינה.

כאמור במאמר למעלה, אז "ההגיון" של לביאות, עלול להביא מידית לתקיפת מטרות בגרמניה.

הסכוי לכך יגדל אם וכאשר צבא רוסי – "סוף סוף" – יתחיל לנוע לכיוון של שטחי אוקראינה שממערב לנהר הדנייפר.

מתי? כפי שכתבנו כבר, זה ייתכן לקראת סוף שנת 2023 – ייתכן ביחד עם פעולה של צבא סיני נגד טייוואן!

למעקב.